• 1401/11/23 - 12:30
  • تعداد بازدید خبر : 69
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

فراخوان مسابقه ی خاطره نویسی وقایع ماندگار

دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی وزارت بهداشت ، به منظور پاسداشت زحمات کارکنان زحمتکش بهداشتی و درمانی کشور و همچنین انباشت تجارب و ثبت تاریخی خاطرات ماندگار همه ی کارکنان خدوم سلامت کشور ، مسابقه ی خاطره نویسی " وقایع ماندگار " را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی پورسینا و به نقل از وب دا  ؛ دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی وزارت بهداشت در نظر دارد، به منظور پاسداشت زحمات کارکنان زحمتکش بهداشتی و درمانی کشور و همچنین انباشت تجارب و ثبت تاریخی " خاطرات ماندگار "  همه ی  کارکنان خدوم سلامت کشور ، مسابقه ی خاطره نویسی " وقایع ماندگار " را برگزار نماید.

از این رو از همه ی کارکنان بهداشتی و درمانی کشور دعوت می شود ضمن شرکت در این مسابقه، خاطرات و تجارب ارزنده  خود را با دیگر همکاران خانواده سلامت به اشتراک گذاشته و سهمی مهم ، در ارتقای دانش سازمانی پرسنل سلامت داشته باشند.

ضوابط شرکت در مسابقه؛

۱- رویدادها و خاطراتی که نشان می دهد پیگیری ها و فعالیت های مستمر و مداوم کادر سلامت ، منجر به بهبود بیمار و یا ارتقای سطح سلامت او شده است .

۲- خاطرات و وقایعی که بر محوریت " همکاری تیمی " ( درون و برون سازمانی ) پرسنل سلامت شکل گرفته و محصول این کار تیمی ، "سلامت و رضایت " ، مردم بوده است.

۳_ هرگونه " فداکاری " ایثار و پیگیری دلسوزانه فراتر از وظایف سازمانی " پرسنل که باری از دوش مردم برداشته و منجر به " بهبود شرایط روانی و جسمانی "، آنها شده است.

۴خاطراتی که بر محور برقراری " ارتباط صمیمانه و انسانی" ،بین بیمار و پرسنل سلامت شکل گرفته و این مهم ، منجر به بهبود شرایط جسمانی و روانی آنها شده است.

۵- هرگونه خاطره و یا داستانی که دانستن آن می تواند برای دیگر پرسنل بهداشتی و درمانی کشور ، جالب و درس آموز باشد.

آثار به صورت فایل word حداکثر در ۵۰۰۰ کلمه به نشانی پست الکترونیکی ارسال شود.

behdasht.iec@gmail.com

لازم به ذکر است ؛ نتایج مسابقه ی  خاطره نویسی "وقایع ماندگار " حداکثر تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۱ از طریق پایگاه خبری و اطلاع رسانی معاونت بهداشتی به نشانی ؛

health.behdasht gov.ir

اعلام خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان پورسینا
  • کد خبر : 100139
کلمات کلیدی
مریم  سفرگر
خبرنگار

مریم سفرگر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 06 دی 1400