واحد سلامت و بهداشت روان :

توجه به سلامت و بهداشت روان جهت سلامت فکر و سازگاری فرد با محیط و اطرافیانش امری ضروری است . در این راستا مدیران بیمارستان پورسینا نیز با توجه به این مهم از تیر ماه سال جاری به عنوان تنها بیمارستان گیلان اقدام به راه اندازی واحد "سلامت روان" نمودند. این واحد هم اکنون در ساختمان مدارک پزشکی- جنب واحد مددکاری دایر بوده و شما می توانید در صورت تمایل جهت  بهره مندی از خدمات آن،  موضوع را با سرپرستار بخش مربوطه در میان بگذارید و یا با  تلفن :  09116287834 داخلی 399 تماس بگیرید.

 

واحد رسیدگی به شکایات ، پیشنهادات و انتقادات ؛

اتخاذ هر گونه خط مشی و تصمیم گیری مرتبط به خدمات بهداشتی درمانی، در نهایت بر جان و زندگی بیماران مؤثر است. در مرکز آموزشی درمانی پورسینا نیز جهت ارتقاء پاسخگویی و ایجاد رضایتمندی بیماران از نحوه خدمات بهداشتی درمانی و برداشتن بن بست هایی که متاسفانه در  برخی موارد و بنا به سرویس دهی نا مطلوب بر سر راه مراجعین قرار می گیرد ، مسئولین این مرکز در سال 90 در صدد راه اندازی واحد رسیدگی به شکایات، پیشنهادات و انتقادات برآمدند. این واحد هم اکنون در بلوک 5 دایر می باشد.

شما می توانید ، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را از طریق ؛ مراجعه مستقیم به واحد مربوطه ، تلفن داخلی 210 یا ایمیل poursina@gums.ac.ir   و یا صندوق های انتقادات و پیشنهادات موجود در  بیمارستان ارسال نمائید.

 

 

آخرین بروز رسانی : 06 مهر 1400