• 1401/11/10 - 09:11
  • تعداد بازدید خبر : 230
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه
با توجه به نتایج ارزیابی اعتباربخشی:

پورسینا در لیست بیمارستان های درجه یک کشور قرارگرفت

بر اساس اعلام نتایج ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان های کشور، مرکز آموزشی درمانی پورسینا برای پنجمین دوره متوالی موفق به اخذ درجه یک بیمارستانی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی پورسینا؛یکم و دوم بهمن ماه سال جاری،  پورسینا میزبان ارزیابان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود و از نظر استقرار نسل پنجم استانداردهای اعتباربخشی ملی بیمارستان ها مورد ارزیابی قرار گرفت.   

گفتنی است؛ بر اساس نتایج ارزیابی، مرکز آموزشی درمانی پورسینا برای پنجمین دوره متوالی در لیست بیمارستان های درجه یک کشور قرار گرفت.

اعتبار بخشی به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین روش های ارزیابی نظام مند مبتنی بر کیفیت و ایمنی مراکز ارائه دهنده خدمات سلامت است که به ارزیابی تمام ابعاد بالینی و غیر بالینی می پردازد.  ساختار اعتباربخشی مبتنی بر همفکری و خرد جمعی بوده و به گونه ای نوشته شده که مسیر حرکت به سمت موفقیت در نسل پنجم مشخص است.

در کتاب استاندارد های دور پنجم اعتبار بخشی ملی بیمارستانها، ۱۹محور به عنوان مولفه های اصلی ،۱۱۰ استاندارد کیفی و ۵۰۵ سنجه به تفکیک ۲۱۲ سنجه سطح یک،۲۰۸ سنجه سطح دو و ۸۵ سنجه سطح سه وجود دارد.

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان پورسینا
  • کد خبر : 99380
مریم  سفرگر
خبرنگار

مریم سفرگر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 07 مهر 1400